مستربچ (MB) 
یک افزودنی جامد یا مایع برای پلاستیک است که برای رنگ آمیزی پلاستیک ها (مستربچ رنگی) یا دادن خواص دیگر به پلاستیک ها (مستربچ افزودنی) استفاده می شود. 
مستربچ مخلوط غلیظی از رنگدانه ها و/یا مواد افزودنی است که در طی فرآیند حرارتی در یک رزین حامل محصور شده و سپس خنک شده و به شکل دانه ای برش داده می شود.
 مستربچ  در فرآیند  گرانول هنگام ذوب و شکل دادن به پلاستیک به مواد اولیه اضافه می شود. بنابراین، برای رنگ آمیزی و ایجاد مخلوط اصلی در فرآیند ساخت پلاستیک استفاده می شود.
  
با محصولات مستربچ می توانید رنگ های مختلف مورد نیاز خود را تولید کنید و در عین حال شرکت آریو پلیمر می تواند محصولاتی را به گونه ای تولید کند که مطابق با نیاز شما باشد. 
شرکت ما، شرکت آریو پلیمر ،متخصص در تولید انواع  پ پ بی رنگ و رنگی  آماده است تا خواسته های شما را در زمان کوتاهی برطرف کند و آسان ترین راه را برای دسترسی به محصولات مورد نیاز شما ارائه دهد. 

با سفارش محصولات به ما می توانید به صورت آنی محصولی مطابق با تقاضای خود تهیه کنید و به راحتی نیاز خود را برطرف کنید. برای آشنایی با محصولات و دریافت مشاوره در مورد جزئیات بیشتر محصول، از قسمت تماس با ما تماس بگیرید.


درحال بارگزاری